» אנטנות »אנטנה חרצ'נקו לקבלת פנים למרחקים ארוכים של DVB-T2

אנטנת DVB-T2 לטווח ארוך

אני מברך את כל מי שאינם אדישים לטכניים, ולא רק, רקמה.

אני רוצה להביא לידיעתך וריאנט של האנטנה לקבלת הקבלה הרחוקה של השידור הדיגיטלי. כמובן, אין שום מוצר חדשני באופן בסיסי במוצר שלי, אבל אולי הרעיון לשלב מגבר עם אנטנה מועיל למישהו. אנטנה חרצ'נקו מושכת בעיקר בגלל קל לייצור שלה, יכולת הדירות טובה, פס רחב מספיק, רווח הגון (נאמר עד 9dB עם רפלקטור, אבל עדיין אין לי מה למדוד) עם מידות קטנות. לדעתי זה עובד טוב יותר מה"מייבש "המוכר.

אז, על הסיבות שהניעו את הרצון ליצור יצירה זו. בעיר שלנו, כמובן, יש מגדל איתו משדר המולפלקס הראשון של "המספרים" ומבטיח לכלול את השני (כבר שנתיים), אבל אני רוצה לכאן ועכשיו, כמו רבים. בעיר השכנה, החבילה השנייה נכללה זה מכבר, אך היא כמובן לא מתקבלת באנטנה המקורה, וגם על החיצונית ללא מגבר. הייתה לי אנטנה כזו בגינה, לאחרונה מסרתי אותה לשכנה בתמורה לחומר, כך שניתן היה להראות איך אני עושה את זה.

הייצור אינו דורש חומרים בעלי מחסור גבוה מאוד, גם אם הכל יוצא זול יותר מזה המפעל, שלא לדבר על סופר-מפרסמים עם ההבטחה לקבל 80 (?) ערוצים (יש כאלה שקראתי על הונאה זו).

חומרים:
1. אורך הכבל 4x16 מ"מ² - 1.5 מטר.
2. חתיכת החוט SIP - 1.5-2 מ '.
3. אלומיניום גיליון בעובי 1-1.5 מ"מ. 60x200 מ"מ. (חתכתי מחבת ישנה)
4. מגבר אנטנה מה"מייבש ".
5. מהדקים לחיבור האנטנה לתורן.
6. איטום סיליקון
7. וכמובן הכבל והתקע.
8. קופסת הלחמה קטנה.
9. ברגי M5 (ראש שקוע) עם אגוזים ומכבסות - 2 יחידות.

כלים:
1. מסור
2. מספריים למתכת
3. מקדחה (השתמשתי במדריך)
4. מקדחות 1.5 ו -5 מ"מ.
5. הגש קובץ אישי או שטוח.

ראשית, אנו סופרים את האנטנה שלנו. לא מפריע במיוחד, לקחתי את הנתונים על תדרי העניין אלי. בעיר שלי היא 602 מגה הרץ (37 ערוצים) המנה הראשונה ו -770 מגה הרץ (58 ערוצים) השנייה שהובטחה. אני מעוניין בנתונים של השכנים -546 מגה הרץ (30 ערוצים) ראשונים ו 498 מגה הרץ (24 ערוצים) מרבבים שנייה, אז אני אזמין להם אנטנה. התדרים שהתקבלו, או ליתר דיוק התדר הממוצע, הוחלפו במחשבון המקוון מתוך וקיבלו את הגדלים הנדרשים.

בשלב הבא, אנו מכינים את החומר - פסים את הכבל

ו- SIP לתיל חשוף.

אנו מחלצים חתיכת אלומיניום מגיליון מחבת ישנה.

מליבת הכבלים 16 מ"מ² (ø5.1 מ"מ) אנו משתמשים בצבת בכדי לכופף את האנטנות ה"שמונה ".

אנו מבצעים את החפיפה של צומת ה- G8, טוחנים את חצי הקוטר בקובץ.

נקודות חיבור נקדחות ø1.5mm עבור מסמרות.

אנו מסמרים לצומת פסי הכבלים מאלומיניום ברוחב של 7 מ"מ, באורך של 50 (עם שוליים).

אנו מכופפים את הרצועות בצורה כזו שניתן לעגון אליהם את המגבר באמצעות ברגים.

ברצועות אנו מקדחים חורים ø5mm עבור הברגים המאבטחים את המגבר, באופן גס במקום, תוך שימוש במגבר עצמו כתבנית, תוך שמירה על מרחק של 10 מ"מ (או מה שמחושב) בין הלוחות. חורים שקעים בירידה בקוטר 7 מ"מ (קוטר ראש הבורג המוטבע).

השלב הבא הייתי קורא ללעג של המגבר.

המגבר בעיצוב זה אינו מותרות, אלא אמצעי לדחיפת אות חלש דרך הכבל, בו הוא יתכחש במטר הראשון, אל המקלט.

מכיוון שהוא לא נכנס לתיבת הצומת מבחינת הממדים והיה צורך להכניס אותו, הקצוות שלו וההתקנה של הכבלים הסטנדרטיים היו פשוט ברברים - מספריים מתכתיים - שנחתכו לגודל הנדרש, ונקדח חור במרכז הלוח לבורג הקשה עצמית. האיברים החיוניים של המגבר לא הושפעו במהלך ביצוע זה.

משקף האנטנה מיוצר גם על פי חישובים מקוונים. המסגרות כפופות מאותו ליבת הכבלים כמו האנטנה. המסגרת הגדולה מעוקלת במידות העיצוב של המשקף, והקטנה מיועדת להעלות את האנטנה לתורן, סוגריים (מבודדי מתכת) של גיליון האנטנה ובאופן אגב, להגדיל את קשיחות הגריד.

המסגרות קשורות זו בזו ברצועת אלומיניום, ואחריהן מתכווצות עם צבת.

אנו מקבלים את הבנייה הבאה:

הסריג עשוי מחוטי SIP יחידים, העוטפים לסירוגין את הצדדים הארוכים של המסגרות במרווחים של 10 מ"מ.

על מנת לשמור על גובה המגרש וגודלו (כדי להדק את צידי הרפלקטור בשעון החול) אני ממליץ להכין תבנית ממעקה 10 מ"מ על ידי ניסור בתוכה מגזרות למסגרות בגודל. באיזשהו נס, שמרתי את התבנית הישנה (שימשה בטנה לחזה המגפיים במשך שנתיים), אז אני לא מראה כיצד להכין אותה וכך יהיה ברור.

כתוצאה מכך המשקף נראה כך:

מזכיר גריל מקרר.
באופן כללי, כמובן, אתה יכול להסתדר בלי משקף, אבל לדעתי היה צורך לא רק להגדיל את האות של התחנה הרחוקה, אלא להחליש את האות של הקרוב, אם כי רווח נוסף (לדעתי ביטוי לא נכון לאנטנה, מקדם הכיוון נכון יותר) לא יפגע.

חיבור האנטנה והמחזרים עשויים סוגריים מאלומיניום ("מבודדי מתכת").

כל החיבורים מקשה אחת מיוצרים על מסמרות העשויות ליבת SIP יחידה.

כבל הצניחה, בהיעדר (כל העודפים כבר נותקו ואטמו) של המעמד הסטנדרטי, פשוט מולחם ללוח המגבר.

בשלב הבא, אנו מסתירים את המגבר בתיבת צומת ובשל תנאי מזג אוויר קשים אנו מצפים את כל המפרקים והחורים באיטום סיליקון.

אנו מסמרים את גיליון האנטנה דרך הסוגריים לרפלקטור ואנחנו מקבלים את המוצר המוגמר:

לא הגיוני להציג את ההתקנה והתאמת אזימוט, אני אראה את התוצאה של התנועות שלי בתפריט הגדרות המקלט:
ראשית כל, עליכם להפעיל את מתח האנטנה, מכיוון שלמקלט יש פונקציה כזו.

בתפריט ההגדרות אנו נכנסים לחיפוש ידני אחר ערוצים, קובעים את הערוץ הדרוש לנו ובסולם התחתון (איכות האות) אנו מכוונים את האנטנה Azimuth. הרשו לי להזכיר לכם שאני זקוק לערוצים ה -24 וה -30.

ובכן, אלוהים עצמו הורה לבדוק את אות מגדלנו:

כעת אנו מפעילים חיפוש אוטומטי במקלט ורואים אילו תוכניות הוא יתפוס אותנו:
בהתחלה הוא תפס אותי את המרבב השני של המגדל הרחוק, זה בדיוק מה שהכול היה קשור אליו.

שתי החבילות הבאות כמעט זהות, הן נבדלות רק בתוכניות חדשות בתחומים שונים.

כתוצאה מכך יש לנו 30 ערוצים, 10 מהם חוזרים על עצמם.

כן, שכחתי לציין את המרחקים למשדרים.אם אתה מאמין למידע מהמפה האינטראקטיבית TsETV, אז למרוחק ביותר בקו ישר 21 ​​ק"מ. ולשלנו רק 4 ק"מ. זווית הגובה ביניהם 74 °.

בייצור האנטנה, אף מגבר לא נפגע קשה.
8.6
9
8.8

הוסף תגובה

• לחייךמחייךxaxaבסדרלא יודעיאהוnea
      בוסשריטהשוטהכןכן כןאגרסיביסודי
      סליחהריקודריקוד 2ריקוד 3סליחהעזרהמשקאות
      עצורחבריםטובטובשריקהלהתנדנדלשון
      עשןמוחא כפייםמשוגעלהכריזלזלזלdon-t_mentionלהוריד
      חוםלא מועילצחוק 1מדמפגשמסגדשלילי
      לא_יפופקורןלהענישלקרואלהפחידמפחידחיפוש
      מתגרהתודהזהלרמזאמניקחריףמסכים
      רעדבורהשחורblum3סומקלהתפארשעמום
      מצונזרהנאהסוד 2לאייםניצחוןיוsun_bespectacled
      שוקכבודחחחקדמהברוך הבאkrutoyya_za
      ya_dobryiעוזרne_huliganne_othodiפלומהאיסורקרוב
38 הערות
הכותב
מה, מעניין, בחינת המדינה המאוחדת אשמה אם המכשיר והזנים של האנטנות אינם עוברים בתוכנית הלימודים בבית הספר, מה גם שהייתי תלמיד בית ספר על חיה כזו שנערכה בבחינת המדינה המאוחדת? למדתי שמדובר באנטנת זיגזג מהמאמר "פשוט אנטנה וממיר DMV" בכתב העת "רדיו", ולא הייתה לי שום סיבה ושום ביטחון בעורכי הפרסום המכובד. כעת, בנוגע לרעש שהוצג, עבור "הספרות" התוספת של 3-5 dB לא משנה, ישנם שני סולמות בהגדרות הטלוויזיה: עוצמת האות ואיכות, כך שאחרי 50% מעוצמת האות ההבדל בין תמונה ואיכות הצליל לא מורגש. נראה שאתה באמת "לא נושא" "מספרים".
אם לשפוט על פי הערתך, יש לך מושג גרוע מה ההבדל בין טלוויזיה אנלוגית לדיגיטלית, ואם הרעש הוא קריטי עבור הראשונים בצורה של אדוות ושלג, אז חוזק האות חשוב עבור האחרון, ה- ADC עצמו יסנן את הרעש. כך ניתן להשוות צלילים משריטות בתקליט גרמופון ודיסק.
צא
כן, הבחינה אשמה. המגבר שלך עומד להגביר רעש. ההתנגדות של שתי מסגרות מקושרות 120/2 = 60 אוהם ללא רפלקטור איתה תהיה פחות. זה יעבוד כרגיל גם על כבל 75 וגם 50 אוהם. אנטנה חרצ'נקו, מעין אנטנות לולאה לאנטנות זיגזג, היא רחוקה מדי בגלל סיווג שגוי של אנטנות לולאה בברית המועצות. חיבור נכון של מגברים כמו SWA באמצעות שינוי איזון SHPTU 1: 1 מחדש הוא מינימלי. לדוגמה, http://vk6ysf.com/balun_1-1.htm. והכל יהיה נפלא.
הכותב
כאן כבר כתבתי על ההבדל בין האנטנות שנרכשו לאנטנות, אני אחזור על המשמעות שוב: אתה יכול לקנות הכל, לעשות את זה יותר מעניין בעצמך.
21 ק"מ, האם זו קבלת פנים למרחקים ארוכים? במדינה יש יומן תקופתי שנרכש, עם מגבר 555. 62 ק"מ, 3 שנים, אין תלונות. יתר על כן, הוא עומד תחת קורת גג צפחה, כך שהרחוב והאנטנה לא נראים. חרצ'נקו עשה את אותו הדבר, לא אהב את זה. עם אותו מגבר, זה עובד גרוע יותר.
Biquadrat הוא אנטנת לולאה עם משקף מרובע. הנה אנטנת זיגזג
כבר ציינתי על זה כאן, זה חסר תועלת! לחייך
Biquadrat הוא אנטנת לולאה עם משקף מרובע. הנה אנטנת זיגזג.
אני עושה אנטנות כאלה מאז כניסת הטלוויזיה הדיגיטלית. בהתחלה עשיתי כפול (4 ריבועים) עם מגבר, ואז כאילו, איתך עם מגבר. עכשיו זה רק שני חלקים של חוט של 4-6 מ"מ, באורך 50 ס"מ, ריבוע או עגול, בתוספת כבל טיפה. עם אות לא יציב, אני מוסיף מחזירי אור בצורת לוח מתכת או רשת, 15-20 אחוזים בולטים מעבר לבד הפעיל במרחק של 7-9 ס"מ. המגבר (לדעתי) חותך את התדרים, מציג עיוותים, וחוץ מזה הסטטי (לא רק במהלך סופת רעמים) דופק אותו לעיתים קרובות. כמה מילים על כוונון האנטנה. באזורנו, המרבב הראשון - 24 ערוצים, השני - 57 ערוץ! איזו תפאורה !!! זה מצחיק כשאנשים קונים ערוץ גל, כל הכבוד שלו הוא בכוונון עדין לתדר המהדהד. זה היה נכון כאשר היו שני ערוצי טלוויזיה.
הכותב
כמובן שאפשר להלחם, אבל רציתי להראות איך הכל עשוי מחומרים מאולתרים כדי שאוכל לחזור על זה. אבל לא כולם ימצאו הלחמה ושטף לאלומיניום, והם אפילו יחשבו שזה לא יעבוד בלי הלחמה.
כל הכבוד! הייתי מרותך את כל מפרקי האלומיניום בעזרת הלחמת אלומיניום.
אני חושש שאולי לא תאהב את זה אם אתה
מי שירצה, הוא יתקשר

על נכונות המינוח כאן (ולא רק כאן) נשברים עותקים רבים! לחייך
ציטוט: קורולב
"אפס נקודה פוטנציאלית"!

או חור סופגנייה. . מי שירצה זאת, הוא יקרא לזה. הבייגלה עצמו הוא "אפס" מצויר והאמצע שלו הוא "נקודה של אפס פוטנציאל". .
תמיד להיות אפס
למעשה, אם מדובר באנטנות, אז לא "אפס", אלא "נקודה של אפס פוטנציאל"! לחייך
באותן נקודות בהן המחבר מחבר את האנטנה לרפלקטור - תמיד יהיה "אפס" - לחלוטין בתאנה, מאשר לחיבור - עם דיאלקטרי או מוליך. ניתן לראות זאת בעין בלתי מזוינת - ריבוע, בפינה אחת "המקסימום" - שבו הכבל מחובר, ודרך האלכסון - חייב להיות "אפס" - זה מה שקורה. .
הכותב
בהחלט לא מושפע, פרטים נוספים כאן:

כדי ליצור את דפוס האנטנה, יש צורך כי האלמנטים שלה יוחזרו למרחק ביחס זה לזה במרחקים מסוימים. יתר על כן, במקרה של מערכי ויברטור קונבנציונליים, בהם כל ויברטור שנכנס למערך פעיל, מתעוררים קשיים בהתאמה למזין, במיוחד בטווח תדרים מסוים.

בד זיגזג, בגלל המוזרות בעיצובו, יש זוג נקודות אחד (א - א) שאליו מזין מחובר ישירות.

בנקודות (n - n) אין קרע של המוליכים של גיליון האנטנה, לכן, תמיד יש נוגדן נוכחי (בהתאמה, מתח אפס), ללא קשר לאורך הגל. נסיבה זו מאפשרת לוותר על מכשיר איזון מיוחד כאשר מופעל על ידי כבל קואקסיאלי (הכבל מנותב דרך נקודה בעלת פוטנציאל אפס) והופך את רצועת האנטנה למרחקת, מכיוון שלקטעי חצי הגל של המוליכים באזור הנקודות (n - n) תמיד יש את אותו כיוון זרם, כלומר הם באותו כיוון שלב. [/ ציטוט] בנוסף, לקטע קו באורך גל יש עכבת גל קרובה לאינסוף.
חאתול מדן "חיבור האנטנה לרפלקטור עשוי מסוגריים מאלומיניום (" מבודדי מתכת ")."
מדוע לא כאלה מפלסטיק, האם זה משפיע על איכות הקליטה?
הכותב
ובמדידה הפולנית לא אותו מגבר שווה? כעת השווה את הממדים והעלות של אנטנות מהמפעל והבית. כמובן שאתה יכול לקנות הכל, כמו שנהגה רוקפלר לומר - שאתה לא יכול לקנות תמורת כסף, אתה יכול לקנות תמורת כסף גדול, אבל זה לא קשור לזה. אני בעצם עושה את המלאכות שלי כדי שהמוח לא יצוף בשומן, למרות שאני יכול להרשות לעצמי את הכל לקנות, או להזמין לעשות.
ביטוי פולני פשוט - זוהי הגדרה סינית פשוטה, והודים ו"זאיסק "ואפילו" שוויצרי "- אני מציע לשים לב למחיר. האנטנה המתוארת באופוס עשויה "חרא" ולכן היא כמעט חופשית. יחי היצרן המקומי, ויתרה מכך - "עצמאים" !!!! האם תהית אי פעם - מדוע "הפרפר" הרגיל - המתואר באופוס - לא מיוצר על ידי חברות גדולות והוא כמעט ולא בשוק? - עלותו. זה, העלות - כמעט אפס בייצור המוני. מה לא משתלם עבור "שחקנים" גדולים. .
21 תפיסות של 21 ק"מ והגדלה פולנית פשוטה
ציטוט: אולדמן
הרווח העיקרי ניתן על ידי המגבר עצמו,
המגבר מיועד בעיקר לפצות על הפסדי כבלים, איכות הקליטה עם האנטנה הנכונה כמעט ואינה תלויה בה.
הכותב
"ערוץ הגל" הוא אנטנה קפריזית מדי, עם עלייה במספר הבמאים, ההתקנה מסתבכת יותר, והיא גם בעלת פס צר. אם אנו מייצרים אנטנה כיוונית מאוד, היא תקופתית ביומן, כמעט לא נחותה מ"ערוץ הגל ".
סוג זה של אנטנה, הנקרא בחיפזון, הרווח העיקרי ניתן על ידי המגבר עצמו, שצריך לבחור על פני טווח, ולקליטת טווח רחוק אתם זקוקים לאנטנה כמו ערוץ גל!
הכותב
כל מה שאפשר לומר, רחוק מ 25 ק"מ מאחד מהם זה לא מסתדר
זה המקרה אם באותו קו. ואם היישוב נמצא במרכז המשולש (היחסי) השווה-צדדי?
ציטוט: חאתול מדן
התבונן במפת רשת החימום המרכזית באזור טבר, יש באמת "זוויות דוב" בהן 40-50 ק"מ למגדלים.

אל תבלבלו - 40-50 ק"מ זה המרחק בין המגדלים, וכל מה שאפשר לומר - רחוק יותר מ- 25 ק"מ מאחד מהם אתה לא יכול להגיע בשום דרך, אלא אם כן אתה עולה לחלל. מתרחקים מהאחד, אנו ניגשים לשני. והם צריכים להרוויח כסף מלא בסוף 2018 - לאנשי הטלוויזיה עדיין יש זמן ולא כל המגדלים עדיין עובדים.
הכותב
. במוסקבה אנטנה עם כבל מטר עובדת בצורה מושלמת בקומה 6, 15 ק"מ לאוסטנקינו,
אין דיבורים על מוסקבה והאזור, יש רק אוסטנקינו חוסם ברדיוס של 50 ק"מ. עם קבלת פנים אפשרית "על הציפורן", ואפילו בעיר עצמה, מספיקים איתותים משתקפים בלבד.
עדיף להפחית את אורך הכבל מאשר להציב מגבר.
נכון, לחובבי הרדיו יש האימרה "המגבר הטוב ביותר הוא האנטנה", שכן נכון שהאות מאותת ככל שחוזק התדר גבוה יותר ונכון גם שתנאי הקבלה תלויים בשטח ולפעמים מספיק להעלות את האנטנה ב -3 -4 מטר כדי לקבל קבלת ביטחון.
רשת המגדלים היא כזו שבמרכז רוסיה אין יותר מ- 20 ק"מ למגדל ולכל המגדלים יש כוח משדר בסדר גודל של 10 קילוואט - כך שקבלה אמינה של המספרים באנטנת הפרפר מובטחת כמעט בכל מקום, גם במקום בו אות UHF האנלוגי מעולם לא התקבל .
התבונן במפת ה- DTEC באזור טבר, יש באמת "זוויות דוב" שם עד המגדלים 40-50 ק"מ. ואם טווח המטר איכשהו עשה את דרכו, אז ל- UHF אין שום סיכוי, והקבלה היא בעיקר על ידי לוויינים.
הוא הכין אנטנה כזו לפני זמן רב והתנסה מעט. התברר כי הערוצים הדיגיטליים רגישים מאוד לאורכו של כבל הירידה. עם גידול באורך של יותר משלושה מטרים - האות הדיגיטלי נעלם לחלוטין אך האות האנלוגי מתקבל. לכן אני משתף את תוצאותי. אני מציב את האנטנה לצד הטלוויזיה - הממדים מאפשרים גם לאורך הכבל להיות קצת פחות ממטר, התאמת אזימוט - האנטנה מחוברת כ- UHF רגיל לשקע הטלוויזיה המתאים והערוץ האנלוגי המקביל (הקרוב בתדר) מכוון. בשלב הבא, פשוט "עברו ל"מספר" והפעלו כוונון אוטומטי .. לדעתי עדיף להפחית את אורך הכבל מאשר להתקין מגבר. במוסקבה אנטנה עם כבל מטר עובדת טוב בקומה 6, 15 ק"מ לאוסטנקינו, המגדל סגור ליד 9 בדאצ'ה 60 ק"מ ממוסקבה - היא מקבלת גם מגדלים מקומיים ואפילו אוסטנקינו. אפילו במישור הצפה של אוקה, ב"פינת הדוב "- כלשונו של פוסטובסקי - שמורת פריוקסקי זו 300 ק"מ מזרחית למוסקבה עובדת בצורה מושלמת ללא מחזירי אור ומגברים. כך שבמרכז רוסיה יותר משני 0 ק"מ למגדל לא קורה ולכל המגדלים יש כוח משדר בסדר גודל של 10 קילוואט - כך שקבלה מהימנה של המספרים באנטנת הפרפרים מובטחת כמעט בכל מקום, גם במקום בו אות UHF האנלוגי מעולם לא התקבל.
כאן יש לי עד 50 ק"מ למשדר חזק אחד, אך בטווח הראייה, ולשמונה ק"מ מקומיים אחרים, אך סגורים על ידי בניינים ותוואי שטח.
הזווית כ 90 מעלות. והערוצים (תדרים) הם אחד.אני הולך למרחק הרחוק, אבל עם זריחת החמה הקבלה מתחילה להיכשל, ואז הכל מנרמל
אנטנה דו לולאת עם מגבר SWA.
ציטוט: חאתול מדן
עבור נתון, קשה לקבוע בעין - האות שם או לא.

בהגדרות הערוץ תוכלו לראות אם הטלוויזיה מאפשרת זאת.
לרסס לפחות לפתוח את הלוח. ושולי כבלים. ואז אטום - אל תאטום, והכבל "שואב" לחות
יש לקוי גם את שולי הכבל.
IMHO.
הכותב
את האנטנה הזו כבר עשיתי "למעלה", אפילו התבנית המשקפת נשארה, לפני כן ניסיתי להסיר את השנאי לחלוטין, והגדרתי את כבל RG-6 - לא ראיתי את ההבדל. עבור נתון, קשה לקבוע בעין - האות שם או לא. אולי זה ממרחקים ארוכים יותר. בדרך כלל יש לי כבל של 50 אוהם, אורך של 8 מ '. אבל כבר נבדק, למרות כל ההפסדים שהוא עובד, פשוט שתקתי על ה"ג'אמב "הזה מתוך אמונה שכבל של 50 אוהם אינו נפוץ במיוחד.
כבל רצוי RK-75. ואתה יכול להוביל אותו היישר אל מחוץ לקופסה מאחורי הסורגים (המשקף).
במגבר המיושם (SWA-555), יש טרנס עם כניסה בכניסה. 300 אוהם. לכן רצוי לבצע את עיצוב האנטנה בקירוב 300 אוהם. למרות שכמובן, מגבר רב עוצמה "יעבור" - הוא יגבר ולא מתואם עד הסוף.
עבודת סאונד, תיאור הגיוני, לא אשאל על הכבל!
הכותב
אגב, צינור הסיליקון כמעט ונעלם, בכל אופן, זה שנפתח יהיה יבש.
הכותב
אז סוף סוף שאבתי אותו בסיליקון רק לאחר הבדיקה. התמונה מציגה רק את מה שצריך לעשות.
כאשר מתקשים, האפוקסי עלול לקרוע כל חלק. אבל מה שבאמת הייתי עושה אחרת היה להגדיר את התצורה לפני איטום, לא אחרי.
הכותב
זה לא היה בהישג יד, ואז, האפוקסי היה נוזלי מדי, ואז היה צורך למרוח את כל ההלחמה בפלסטלינה. ובכן, דחפתי שם את איטום מכל הלב, כך שהעיצוב כבר בלתי ניתן להפרדה.
ביצועים מעולים של ביקטראט. הדבר היחיד שהייתי עושה זה להציף את כל הלוח באפוקסי.

אנו ממליצים לך לקרוא:

תן אותו לסמארטפון ...